Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Menu
Główna treœść strony

Zarządzenie Nr 40/2007 Wójta Gminy Dąbrówka z dnia 26 września 2007r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499 z późn. zm.1) zarządzam, co następuje.


§ 1

W wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 21 października 2007 r., powołuję obwodowe komisje wyborcze w składach osobowych określonych w załączniku do zarządzenia.


§ 2

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych podaje się do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.


§ 3

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.



Zał. do zarządzenia nr 40/2007
Wójta Gminy Dąbrówka
z dnia 26 września 2007.


Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołanych w związku z zarządzonymi na dzień 21 października 2007 wyborami do Sejmu RP i Senatu RP.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Dąbrówce

1. Klimek Otylia - KW LID
2. Jeziórski Jacek - KW PSL
3. Karłowicz Marianna Krystyna - KW PIS
4. Borucka Karolina Kinga - KW Samoobrona
5. Jarosławska Joanna - KW LPR
6. Sowińska Elżbieta - spośród wyborców
7. Wójcik Stanisław - pracownik samorządowy

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Guzowatce

1. Karasiewicz Wioletta - KW LID
2. Getka Paweł - KW PSL
3. Łukasiewicz Krzysztof - KW PIS
4. Zaręba Edyta - KW Samoobrona
5. Getka Renata - KW LPR
6. Morawska Ewa - spośród wyborców
7. Rosłon Jacek - pracownik samorządowy

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Józefowie

1. Jachacy Anna - KW LID
2. Gryglas Agnieszka - KW PSL
3. Wójcik Agnieszka - KW PIS
4. Kufel Bogdan - KW Samoobrona
5. Jusińska Ewa - KW LPR
6. Ołdak Anna - spośród wyborców
7. Kozioł Małgorzata - pracownik samorządowy

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Kuligowie

1. Dąbrowska Bożena - KW LID
2. Bałdyga Jadwiga - KW PSL
3. Wójcik Maria - KW PIS
4. Kufel Bożena - KW Samoobrona
5. Pałaszewska Alicja - KW LPR
6. Czerwińska Alina - spośród wyborców
7. Zadróżny Zenon - pracownik samorządowy

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 we Wszeborach

1. Kryszkiewicz Dorota - KW LID
2. Wiśniewski Dominik Jacek - KW PSL
3. Mędrzycka Milena Małgorzata - KW PIS
4. Wysocka Katarzyna - KW Samoobrona
5. Jusińska Agnieszka - KW LPR
6. Sobczak Hanna - spośród wyborców
7. Szczepanik Małgorzata - pracownik samorządowy

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Zaścieniach

1. Kłębek Magdalena - KW PSL
2. Karasiewicz Hubert Krzysztof- KW PIS
3. Hrynkiewicz Wanda - KW Samoobrona
4. Kłębek Krzysztof - spośród wyborców
5. Bulik Helena - spośród wyborców
6. Kłębek Danuta - spośród wyborców
7. Zieliński Ireneusz - pracownik samorządowy


Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Łukasz Sadowski, data: 26.09.2007 r., godz. 12.36
Ostatnia aktualizacja:Łukasz Sadowski, data: 26.09.2007 r., godz. 12.36
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
26.09.2007 r., godz. 12.36Łukasz SadowskiDodanie strony do BIP.

Strona oglądana: 1431 razy.