Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Menu
Główna treœść strony

Zarządzenie Nr 169/2009 Wójta Gminy Dąbrówka z dnia 15 maja 2009r.

W sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych .
Na podstawie art.25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 roku Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego /Dz .U. Nr.25 poz.219 z późniejszymi zmianami/ oraz Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 8 sierpnia 2001 roku w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych do Sejmu i Senatu/ Dz. U. Nr 84, poz.921 z 2001 r. , Dz. U. Nr 38 , poz. 352 z 2004 r. i Dz. U. Nr 102, poz. 859 z 2005 r./.


§ 1

Powołuję obwodowe komisje wyborcze w niżej wymienionym składzie;
I. Obwodowa komisja wyborcza Nr 1 w Dąbrówce.
1. Wiśniewska Izabela – Karpin
2. Karłowicz Marianna Krystyna – Dąbrówka
3. Karniewska Hanna – Ostrówek
4. Sowińska Elżbieta – Karpin
5. Jóźwiak Teresa – Dąbrówka
6. Augustyniak Sylwester – Dręszew
7. Wójcik Stanisław – Dąbrówka

II Obwodowa komisja wyborcza Nr2 w Guzowatce
1.Wilkowska Maria - Guzowatka
2. Milewski Jan Piotr – Guzowatka
3. Łowicka Barbara – Guzowatka
4.Ryst Krystyna – Chajęty
5. Pachulska Krystyna – Guzowatka
6. Pachulska Beata – Guzowatka
7. Morawska Ewa – Guzowatka

III. Obwodowa komisja wyborcza Nr 3 w Józefowie
1. Ruciński Marcin - Cisie
2. Szyszka Wiesław - Ostrówek
3. Dziążak Maria – Dąbrówka
4. Malinowska Barbara – Józefów
5. Zielińska Martyna – Chajęty
6. Kozioł Małgorzata – Józefów
7. Rasińska Edyta - Józefów

IV. Obwodowa komisja wyborcza Nr 4 w Kuligowie.
1. Karasiewicz Hubert Krzysztof – Kuligów
2. Bałdyga Jadwiga - Dąbrówka
3. Ruciński Jarosław – Cisie
4. Redlin Waldemar – Kuligów
5. Czerwińska Alina – Kuligów
6. Zieliński Ireneusz – Chajęty
7. Oleśkiewicz Wiktor - Kuligów

V. Obwodowa komisja wyborcza Nr 5 we Wszeborach.
1.Szczepanik Karolina – Trojany
2.Wytrykus Maria Mirosława – Dąbrówka
3.Sobczak Hanna – Trojany
4.Zaręba Edyta – Wszebory
5.Zaręba Monika – Wszebory
6. Szczepanik Małgorzata – Trojany
7.Bartkiewicz Andrzej - Trojany

VI. Obwodowa komisja wyborcza Nr 6 w Zaścieniach.
1.Tońska Agnieszka – Dąbrówka
2. Kłębek Henryk – Zaścienie
3. Matak Anna – Chruściele
4. Sarna Halina – Chruściele
5.Kłębek Krzysztof – Zaścienie
6. Bulik Helena – Zaścienie
7. Kaszuba Marek - Karpin




Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Tomasz Kostrzewa, data: 10.06.2009 r., godz. 13.38
Ostatnia aktualizacja:Tomasz Kostrzewa, data: 10.06.2009 r., godz. 13.38
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
10.06.2009 r., godz. 13.38Tomasz KostrzewaDodanie strony do BIP.

Strona oglądana: 1277 razy.