Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treœść strony

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dąbrówce prowadzi zapisy do grupy wsparcia dla osób współuzależnionych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Grupa wsparcia skierowana jest do osób pochodzących z rodzin z problemem alkoholowym, współuzależnionych i przeżywających kryzys psychiczny spowodowany nadużywaniem alkoholu przez bliska osobę. ,,Człowiek, który żyje z osobą uzależnioną nie widzi siebie jako jednostki. Alkohol i alkoholik jest ważniejszy dla żony ,córki, przyjaciół”.
Grupa wsparcia daje możliwość ujawnienia skrywanych emocji i dyskusji nad rozwiązaniem codziennych problemów. Uczestnicy sami są dla siebie najlepszym wsparciem terapeutycznym. Daje świadomość , że nie jesteśmy sami z takimi problemami, że inne osoby doświadczają tego samego.
„Grupa wsparcia pokazuje pewne schematy zachowania i proces uzależnienia. Zwiększa się świadomość osoby, która żyje z osoba uzależnioną. Tylko zmieniając swoje zachowanie może zmienić zachowanie osoby uzależnionej.”
Do grupy wsparcia można zapisać się pod nr tel.29 642 82 45,e-mail gkrpa@ dabrowka.nt.pl lub osobiście w Urzędzie Gminy Dąbrówka(budynek agronomówki) każdą środę i czwartek od godz.10.00 do godz.14.00 w terminie do dnia 31 lipca 2018 roku.
Zapraszamy!


Przewodnicząca
Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Krystyna Augustyniak


Wytworzył:Krystyna Augustyniak, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Tomasz Kostrzewa, data: 27.06.2018 r., godz. 13.40
Ostatnia aktualizacja:Adam Klusek, data: 02.01.2019 r., godz. 11.35
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
02.01.2019 r., godz. 11.35Adam KlusekZmiana przynależności strony
27.06.2018 r., godz. 13.40Tomasz KostrzewaDodanie strony

Strona oglądana: 219 razy.