Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Menu
Główna treœść strony

Zarządzenie Nr 126/2005 Wójta Gminy Dąbrówka z dnia 12 września 2005r

w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie art. 16 ustawy z dnia 27 września o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. Nr 47 poz.544 z 2000r. z późn.zm.) oraz Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 sierpnia 2000r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w
wyborach Prezydenta RP (Dz.U. z 2000r Nr 72 poz.847 z póżn.zm.).


§ 1

Powołuję obwodowe komisje wyborcze w składzie:

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 w DĄBRÓWCE:

1. Staśkiewicz Mariola Marta - Dręszew
2. Dąbrowska Bożena - Kuligów
3. Jankowski Tomasz - Dąbrówka
4. Klusek Joanna - Dręszew
5. Kaszuba Edyta — Karpin
6. Jóźwiak Teresa - Dąbrówka
7. Getka Kazimierz - Dąbrówka
8. Karłowicz Marianna - Dąbrówka
9. Wójcik Stanisław - Dąbrówka

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR2 w GUZOWATCE

1. Zych Dorota — Kołaków
2. Jaszczuk Marta Magdalena - Dąbrówka
3. Jarosławska Joanna -Karpin
4. Zielińska Ewa - Chajęty
5. Petz Zuzanna — Guzowatka
6. Żurawska Barbara - Chajęty
7. Socha Dorota -Karpin
8. Morawska Ewa - Guzowatka
9. Łowicka Barbara - Guzowatka

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 w JÓZEFOWIE:

1. Zych Sławomir — Kołaków
2. Karasiewicz Marta - Kuligów
3. Jusińska Ewa — Kowalicha
4. Wal Patrycja - Ślężany
5. Adamski Marek - Guzowatka
6. Zadrużna Ewelina - Józefów
7. Augustyniak Kamil - Dąbrówka
8. Zieliński Ireneusz - Chajęty
9. Kozioł Małgorzata - Józefów

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 w KULIGOWIE:

1. Banasiak Michał - Dręszew
2. Klimek Otylia - Kuligów
3. Maj ewska Barbara - Kowalicha
4. Zadróżny Zenon - Dąbrówka
5. Młoduchowska Marta - Kuligów
6. Grześkiewicz Bogusława - Kuligów
7. Augustyniak Karina - Dąbrówka
8. Zielińska Martyna - Chajęty
9. Redlin Waldemar - Kuligów

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 we WSZEBORACH:

1. Woźniak Izabela Lidia - Dąbrówka
2. Małczyńska Mieczysława Ewa - Dąbrówka
3. Jusińska Agnieszka -Trojany
4. Balcer Łukasz - Lasków
5. Zaręba Edyta - Wszebory
6. Mędrzycki Krzysztof - Dąbrówka
7. Rzępołuch Marta - Trojany
8. Dąbrowski Zbigniew - Dąbrówka
9. Szczepanik Małgorzata - Trojany

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 w ZAŚCIENIACH:

1. Woźniak Olga Joanna - Dąbrówka
2. Kryszkiewicz Edyta Teresa - Dąbrówka
3. Pszczółko wska Bożena - Zaścienie
4. Rozbiewski Andrzej Bartłomiej - Zaścienie
5. Lis Ewa - Chajęty
6. Augustyniak Magdalena - Zaścienie
7. Kłębek Danuta - Zaścienie
8. Szczepanik Marta - Dąbrówka
9. Burdelas Anna - Zaścienie


§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.


Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Marek Kaszuba, data: 29.11.2006 r., godz. 10.23
Ostatnia aktualizacja:Adam Klusek, data: 18.09.2019 r., godz. 15.22
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
18.09.2019 r., godz. 15.22Adam KlusekZmiana przynależności strony
29.11.2006 r., godz. 10.23Marek KaszubaDodanie strony do BIP.

Strona oglądana: 1939 razy.